Wycieczki z Tatromaniakiem

 

W maju 2021 podjęliśmy się realizacji strony z wycieczkami dla największego polskiego portalu o tematyce górskiej:  „Serwisu Miłośników Tatr – tatromaniak.pl”. Wycieczki z Tatromaniakiem to unikalna i ciekawa oferta wycieczek przyrodniczych prowadzonych przez najlepszych tatrzańskich przewodników i edukatorów.

Ustaliliśmy zawartość i ogólny charakter projektu i przystąpiliśmy do działania. Na bieżąco dopracowywaliśmy wygląd poszczególnych elementów strony. W celu rezerwacji i sprzedaży biletów dodaliśmy i przystosowaliśmy rozszerzenie WooCommerce.

W trakcie realizacji szczególny nacisk kładliśmy na stabilność działania strony – stronę potrafi przeglądać „na raz” kilkaset osób.

Jeżeli planujecie wyjazd w Tatry, koniecznie zajrzyjcie: https://wycieczki.tatromaniak.pl

 

Krzysztof Baraniak / tatromaniak.pl

“Współpraca z Tomkiem była czystą przyjemnością. ”

Współpraca z Tomkiem była czystą przyjemnością. Nie tylko zrealizował to, czego od niego oczekiwałem, ale również zaproponował mnóstwo ciekawych i przydatnych rozwiązań, które osobie mniej obytej w temacie tworzenia stron zapewne nie przyszłyby do głowy. Bardzo duży profesjonalizm i cierpliwość do klienta, a do tego godna uznania terminowość. Szczerze polecam!

Zobacz także:

Grupa filmowa Inspiro

Grupa filmowa Inspiro

  Realizacja dla grupy filmowej Inspiro Group, która zajmuje się produkcją filmową i dźwiękowa. Wykonana wg. projektu klienta strona, cechuje...

czytaj dalej