Szkolenia i Konsultacje

Czerwone Ferrari w garażu jest super, ale czy nie fajniej byłoby się pokazać w nim na mieście? Jako Netfixer nie tylko tworzymy dobre strony internetowe, ale również pomagamy poznać zasady ruchu drogowego w świecie e-marketingu. Dzięki kursowi “Twoja firma w sieci by Netfixer” znacząco zwiększamy szanse na to, że nie wypadniesz z drogi na pierwszym zakręcie…

Pomomagamy poznać świat marketingu

Poznasz świat emarketingu

Z

Wyznaczysz cel i strategię działania

Nauczysz się mierzyć efekty swojej pracy

r

Unikniesz kosztownych błędów

Szkolenie “Twoja firma w sieci
by Netfixer”

Szkolenie Twoja firma w sieci to pigułka wiedzy, która pomoże Ci zrozumieć realia i wejść w świat e-marketingu. Jest to intensywne szkolenie, które omawia najważniejsze działania, które pozwolą Ci zyskać przewagę nad konkurencją. Dzięki zdobytej wiedzy poznasz realia

Lista omawianych tematów
  • Wstęp do e-marketingu
  • Punkty styku z klientem
  • Strona Internetowa
  • Wyszukiwarka i SEO
  • Media Społecznościowe
  • Email Marketing
  • Reklama w sieci
  • Analityka i mierzenie wyników

Konsultacje i wsparcie techniczne 

Pomoc w budowie strategii

Potrzebujesz skutecznej strategii, dzięki której zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą? Chciałbyś powiększyć swoją aktywność, ale nie wiesz gdzie zacząć?

Zobacz więcej

Marketing internetowy daje bardzo wiele możliwości dotarcia do klienta. Często jest tak, że stoimy przed wyborem odpowiedniej drogi… no właśnie stoimy, a chodzi nam o to żeby pójść dalej i do tego najlepszą drogą. Z przyjemnością pomożemy w stworzeniu skutecznej strategii działania. Co ważne dopasowanej do zasobów czasowych, ludzkich i finansowych którymi dysponuje Twoja firma.

Audyt działań w social mediach

Prowadzisz konto na facebooku i instagramie, ale efekt Cię nie zadowala? Chcesz dowiedzieć się więcej o algorytmie facebooka? Może planujesz odpalić kampanie reklamową?

Zobacz więcej

Z chęcią przyjrzymy się Twoim profilom na Facebooku i Instagramie. Podpowiemy sprawdzone metody i triki. Pomożemy skonfigurować sklep, katalog produktów i pixel facebooka. Mamy też doświadczenie w kampaniach reklamowych na Facebooku i Instagramie, i chętnie się nim podzielimy.

Analiza treści na stronie

Zastanawiasz się, czy treści na Twojej stronie lub sklepie sprzedają? Opisy mają odpowiednią długość i są SEO Friendly? Planujesz uruchomić bloga, ale boisz się że pisanie zabierze dużo czasu i nie przyniesie efektu?

Zobacz więcej

Nasza analiza treści strony obejmuje zarówno kwestie techniczne wpływające na pozycjonowanie Twojej strony, jak i te związane z samym przekazem marketingowym. 

Konsultacje Analityczne

Chciałbyś wiedzieć skąd trafiają ludzie na Twoją stronę? Na jakich urządzeniach i w jakiej są płci i wieku? A może odpaliłeś kampanie i chciałbyś zmierzyć i porównać jej efekty?

Zobacz więcej

Z chęcią pokażemy jak odczytywać i interpretować dane z Google lub Facebook Analytics. Omówimy poszczególne zakładki i przyjżymy się jakie wnioski możemy z nich wyciągnąć. 

Przebudowa starych stron

Chcesz przebudować istniejącą stronę? Zmienić kolorystykę dodać funkcjonalność, lub przenieść stronę z innego CMSa na WordPressa? A może potrzebujesz dodać pixel facebooka, lub Google Analytics?

Zobacz więcej

Z chęcią pomożemy z rozbudową istniejącej strony. Dopasujemy ją do urządzeń mobilnych. Wdrożymy certyfikat ssl. Możemy też przenieść ją na WordPress lub zintegrować ją z narzędziami Google, czy Pixelem Facebooka.

Aktualizacje i migracje strony

Dawno nie robiłeś aktualizacji lub po prostu nie chcesz sobie nimi zaprzątać głowy? A może dawno nie robiłeś, a przydałoby się zrobić kopie zapasową swojej strony?

Zobacz więcej

Aktualizacja stron na WordPress jest prosta, ale czasem po prostu nie ma na to czasu. Może się zdarzyć, że przez dłuższy czas po prostu strona się trochę “zapuściła” i wymaga gruntownej aktualizacji.  Z chęcią podejmiemy się tego zadania. Możemy też stworzyć kopię – wersje testową Twojej strony, lub pomóc z przeniesieniem strony na inny serwer.

Zapraszamy do kontaktu

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!