Strony Internetowe

Tworzę dobre strony internetowe

Jestem pasjonatem marketingu internetowego i to właśnie przez jego pryzmat tworzę  strony internetowe. Wiem, że Twoją potrzebą nie jest posiadanie strony, a pozyskanie klientów. Tworzę na podstawie wywiadu strategicznego, wieloletniego doświadczenia marketingowego i Twoich potrzeb. Stawiam na łatwość rozbudowy i obsługi, nie zapominając o  atrakcyjnym designie.

Etapy współpracy:

w

Konsultacja wstępna

Pierwszy krok należy do Ciebie. Skontaktuj się: napisz lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Możesz przygotować kilka stron, które Ci się podobają. Wspólnie zastanowimy się, co możemy razem zdziałać i jakie rozwiązania będą dla Ciebie optymalne. Otrzymasz wstępny kosztorys działań.

Konsultacja wstępna
jest bezpłatna.

Omówienie materiałów, przyjęcie strategii działania

Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, przejdziemy do omówienia treści i materiałów. Nie wiesz, co chciałbyś zamieścić na stronie? To nie problem, z chęcią doradzimy i pomożemy. Mamy też sprawdzone sposoby, dzięki którym redagowanie kompletowanie materiałów stanie się  prostsze.

Przygotowanie makiety, w oparciu o materiały

Na tym etapie tworzymy makietę strony i funkcjonalności. W razie potrzeby uzupełniamy materiały i nanosimy poprawki. Będziesz mógł przetestować działanie strony na różnych urządzeniach. Na tym etapie następuje akceptacja projektu.

Finalne wdrożenie strony

Gdy projekt zostanie zaakceptowany, przystępujemy do publikacji Twojej strony.  Konfigurujemy Twój serwer, domenę i certyfikat SSL. Podpinamy Google Analytics, Facebook Pixel inne integracje.  Na koniec zgłaszamy Twoją stronę do indeksu wyszukiwarki Google.

Twoja strona jest gotowa do podboju Internetu!

 

Cennik stron intenretowych

Co zawiera?
 • Instalacja i konfiguracja WordPress
 • Instalacja buildera DIVI (Aktualizacje Lifetime)
 • Instalacja 1 z 199 gotowych szablonów DIVI (szablon możesz w dowolnej chwili zmienić)
 • 1h demonstracja jak budować strony z DIVI
 • 1h godzina konsultacja po zakupowa
 • Konfiguracja domeny, SSL i serwera gratis
Co zawiera?
 • Instalacja i konfiguracja WordPress + DIVI (aktualizacje Lifetime)
 • Autorski projekt strony w DIVI. Zakładki: Start, O firmie,  Galeria Zdjęć, Oferta, Dojazd, Kontakt
 • Integracja: Google Analytics, Pixel Facebooka, Search Console (indeksacja w katalogu wyszukiwarki Google)
 • 1h demonstracja obsługi i edycji strony
 • 1h konsultacja marketingowa
 • Konfiguracja domeny, SSL i serwera gratis
Co zawiera?
 • Instalacja i konfiguracja WordPress + DIVI (aktualizacje Lifetime)
 • Autorski projekt strony DIVI: Start, O firmie, Galeria Zdjęć, Oferta, Landing  Page + Newsletter, Blog, Wpis blogowy, Kategoria / index blogowy, Portfolio, Dojazd, Kontakt
 • Projekt poprzedzony konsultacją dotyczącą strategii strony.
 • Integracja: Google Analytics, Pixel Facebooka, Google Ads, Search Console (indeksacja w katalogu wyszukiwarki Google)
 • 1h konsultacja dt. Strategii
 • 1h demonstracja obsługi i edycji strony
 • 1h konsultacja marketingowa
 • Konfiguracja domeny SSL i serwera gratis
 • Możliwość rozbudowy strony o prosty sklep z bramką płatności (+500zł netto)

Cennik ma charakter orientacyjny. Ostateczna wycena jest indywidualna i dostosowana do Twoich potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest WordPress?

WordPress jest systemem zarządzania treścią (CMS) na świecie.  To dzięki niemu dodawanie nowych wpisów, czy stron jest niemal tak łatwe jak dodanie postu na Facebooku.

Czytaj więcej

Warto dodać, że sam WordPress jest systemem wolnym od opłat udostępnionym w ramach licencji GNU. Dzięki temu szybko zyskał na popularności, co zaowocowało mnóstwem, dodatków i wtyczek (płatnych i bezpłatnych) zwiększających jego możliwości. Aktualnie prawie każde narzędzie marketingowe posiada łatwą do zainstalowania i skonfigurowania wtyczkę do WordPress. Jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. 

Ciekawostka: Co trzecia strona w Internecie jest wykonana na WordPressie, a z jego dobrodziejstwa korzystają takie marki jak Disney, Mercedes, Forbes, czy Agencja Reutersa.

Więcej o wordpressie możesz poczytać na naszym blogu.

Czym jest Divi?

DIVI jest płatnym motywem premium i tak zwanym builderem służącym do budowania szablonów i łatwego zarządzania wyglądem strony.

Czytaj więcej

Divi posiada edytor wizualny i blokowy, dzięki któremu bez znajomości programowania dodasz nowe funkcjonalności i dopasujesz ich wygląd. Divi to 39 w pełni konfigurowalnych  modułów, 49 układów oraz 199 gotowych layoutów. 

Oczywiście budowa dobrych stron internetowych to nie bazowanie na gotowcach. Potrzebna jest wiedza z zakresu UX, oraz strategia marketingowa. Niemniej buildery wizualne jak Divi to aktualny trend i przyszłość tworzenia stron internetowych. Dzięki edytorowi twórca może wprowadzić zmiany szybciej i taniej niż z pomocą programisty. Wisienką na torcie jest możliwość przeprowadzania za pomocą Divi testów A/B różnych elementów strony. 

Dzięki swoim atutom Divi to wspaniałe narzędzie dla marketingowców. Stworzenie landing page’a zapisu na newsletter zajmie kilka sekund.

Ciekawostka: Nasza strona Netfixer.pl została w pełni wykonana na builderze DIVI.

Posiadamy licencję developerską i to właśnie na DIVI budujemy nasze strony. Każda postawiona przez nas strona ma dożywotni dostęp do aktualizacji rozszerzających funkcjonalności, szybkość działania i bezpieczeństwo Twoje strony.

Jak rozpocząć współpracę i zamówić stronę?

To bardzo proste skontaktuj się z nami w dowolny sposób przez zakładkę kontakt. Odbędziemy ok 15-30 minutową rozmowę o Twojej nowej stronie.

Czytaj więcej

Opowiesz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a my podpowiemy dobre rozwiązanie. Z chęcią odpowiemy też na Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Omówimy też etapy naszej współpracy i rozpoczynamy działać!

W zależności, jakie treści i materiały posiadasz, możemy od razu przystąpić do tworzenia strony, lub rozpocząć proces kompletowania niezbędnych treści. Zdajemy sobie sprawe, że proces kompletowania materiałów jednym przychodzi łatwiej, drugim trudniej. Wychodzimy więc naprzeciw, tworząc najpierw plan i makietę Twojej strony. Następnie otrzymujesz listę materiałów graficznych i tekstowych. Będziesz wiedział co, jak i po co przygotować, oraz gdzie treść pojawi się na stronie. Jest to sprawdzony i bardzo praktyczny sposób schemat:

 1. Rozmowa wstępna
 2. Rozpoczęcie współpracy
 3. Omówienie strategii strony i działań
 4. Stworzenie makiety / kompletowanie materiałów
 5. Realizacja projektu
 6. Wsparcie po zakupowe.

Przebieg procesu twórczego jest ustalany na samym początku i dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Zaczynamy? Skontaktuj się z nami!

Ile trwa zrobienie strony?

Czas realizacji strony jest zależny od ilości materiałów, podstron, planu działań i obłożenia. Z reguły jednak nie przekracza 20 dni roboczych od dostarczenia wszystkich materiałów.

Czy zapewniacie hosting i domenę?

Nie zapewniamy serwera i domeny, ale możemy pomóc przy wyborze odpowiedniego hostingu w zależności od Twoich potrzeb. Szczerze przestrzegamy przed modelem, gdzie twórca strony wykupuje w imieniu klienta hosting i domenę. Taki układ może okazać się problematyczny, gdy będziesz chciał zakończyć współpracę z webmasterem, czy agencją. Nie masz też kontroli nad tym, czy dana firma opłaci domenę, czy serwer w terminie.

Dobra rada: wykup serwer i domenę samemu. Polecamy również nasz artykuł na blogu: Jak nie przepłacić za domenę i hosting.

Jaki jest koszt utrzymania strony?

Koszt utrzymania strony opartej na WordPress to koszt domeny (~80-150zł/rocznie), serwera (od 50~500zł/rok) i certyfikatu SSL (O ile bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt nie wystarczy.). Jak widać, rozstrzał cenowy na rynku jest dość spory, dlatego polecamy zajrzeć do naszego artykułu

Do tych  kosztów mogą dojść koszty wtyczek i szablonów zarówno jako jednorazowe opłaty jak i w modelu subskrypcyjnym. Np. Divi możesz wykupić w planie rocznym (89usd/rok) lub płacąc jednorazowo (289usd)

Uwaga! zamawiając stronę u nas Divi i jego dożywotnią aktualizacje dostajesz bez dodatkowych kosztów.

Przy większości projektów nie ma potrzeby stosowania dodatkowych płatnych rozszerzeń, jednak  gdy zajdzie taka potrzeba chętnie doradzimy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

 

Czy przebudowujecie istniejące strony?

Tak, przebudowujemy i modernizujemy istniejące już strony. Z reguły jednak najkorzystniej wychodzi stworzenie nowej strony w oparciu materiały ze starej strony.

Czy będę mógł samemu dodawać wpisy i podstrony?

Tak, i to z łatwością dodawania wpisu na Facebooku. Wraz ze stroną otrzymujesz też pełen dostęp do kreatora DIVI oraz godznną konsultacje, w trkacie, której nauczymy Cię jak obsługiwać i edytować strone.

Czy WordPress jest bezpieczny?

Tak, WordPress jest bezpieczny. Jest też najczęściej „testowanym” CMSem. Każdego miesiąca korzysta z niego ponad 400  milionów ludzi i co chwilę pojawiają się nowe łatki bezpieczeństwa. Można więc przyjąć, że WordPress jest najbezpieczniejszym CMS na rynku. Oczywiście jest jeden warunek: WordPress, szablon i wtyczki muszą być w najnowszej wersji.  Warto też dobierać komponenty z pewnych źródeł.

Teraz już wiesz dlaczego dostajesz u nas sprawdzone DIVI i dożywotni dostęp do aktualizacji.

 

Czy możliwe jest dodanie do mojej strony sklepu internetowego?

Tak, do takich realizacji wykorzystujemy bezpłatny moduł WooCommerce. Jest to świetne rozwiązanie do sprzedaży, wykorzystywane np. przez blogerów, marki osobiste. Posiada podstawowe funkcje, takie jak kody rabatowe, magazyn, manager płatności i wysyłki. Idealnie nadaje się też do sprzedaży produktów wirtualnych takich jak  e-booki, czy presety. Czasem jednak nasza wizja może wykraczać poza możliwości i podstawowe rozszerzenia WooCommerce. Wtedy doradzamy dodatkowe rozszerzenia, lub oddzielny sklep. Na wszystkie pytania odpowiadamy w trakcie wstępnej rozmowy.

Czy WordPress sprosta moim potrzebom?

W przypadku strony firmowej 99% odpowiedź brzmi tak. W przypadku sklepu internetowego „to zależy”. Najlepiej skontaktuj się z nami. Opowiedz nam, co potrzebujesz i wtedy będziemy w stanie dać pełniejszą odpowiedź.

Rozpocznijmy współpracę

 

Gotowy by zaistnieć w sieci?
Ustalmy plan działania!