Wycieczki z Tatromaniakiem
wycieczki.tatromaniak.pl

 

W maju 2021 podjęliśmy się realizacji strony z wycieczkami dla największego polskiego portalu o tematyce górskiej:  “Serwisu Miłośników Tatr – tatromaniak.pl”. Wycieczki z Tatromaniakiem to unikalna i ciekawa oferta wycieczek przyrodniczych prowadzonych przez najlepszych tatrzańskich przewodników i edukatorów.

Ustaliliśmy zawartość i ogólny charakter projektu i przystąpiliśmy do działania. Na bieżąco dopracowywaliśmy wygląd poszczególnych elementów strony. W celu rezerwacji i sprzedaży biletów dodaliśmy i przystosowaliśmy rozszerzenie WooCommerce.

W trakcie realizacji szczególny nacisk kładliśmy na stabilność działania strony – stronę potrafi przeglądać “na raz” kilkaset osób.

Jeżeli planujecie wyjazd w Tatry, koniecznie zajrzyjcie: https://wycieczki.tatromaniak.pl

 

Krzysztof Baraniak / tatromaniak.pl

“Współpraca z Tomkiem była czystą przyjemnością. ”

Współpraca z Tomkiem była czystą przyjemnością. Nie tylko zrealizował to, czego od niego oczekiwałem, ale również zaproponował mnóstwo ciekawych i przydatnych rozwiązań, które osobie mniej obytej w temacie tworzenia stron zapewne nie przyszłyby do głowy. Bardzo duży profesjonalizm i cierpliwość do klienta, a do tego godna uznania terminowość. Szczerze polecam!

Rozpocznijmy współpracę

 

Gotowy by zaistnieć w sieci?
Ustalmy plan działania!