Pracownia Zielona Godzina
pracowniazielonagodzina.pl

 

Na początku 2020 roku mieliśmy przyjemność nawiązania współpracy z Panią Natalią, właścicielką Pracowni Zielona Godzina, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem placów zabaw, ogrodów, kącików kreatywnych i gospodarowaniem wszelakich terenów zielonych.

Otrzymaliśmy materiały, szkice, tysiące pomysłów i kilowaty pozytywnej energii. Od samego początku wiedzieliśmy, że projekt będzie niebanalny. Wyzwaniem było przedstawienie dość złożonej specyfiki projektów w prosty i przejrzysty sposób.

Myślimy, że się udało 🙂
Stronę można zobaczyć pod adresem: https://pracowniazielonagodzina.pl

 

Natalia Wójcikowska / pracowniazielonagodzina.pl

“WSPÓŁPRACA TO ISTNA PRZYJEMNOŚĆ, POMOC W KWESTIACH WAŻNYCH I KREATYWNE DORADZTWO!”

Tomek przeprowadził mnie przez wszystkie niuanse tworzenia strony i był niezwykle cierpliwy, sympatyczny, pomocny i konkretny. Miałam wielkie szczęście, że na niego trafiłam i z przekonaniem polecam jego wszechstronne umiejętności. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Moja strona błyszczy, a ja razem z nią:).

Zobacz także:

Wycieczki z Tatromaniakiemwycieczki.tatromaniak.pl

Wycieczki z Tatromaniakiem
wycieczki.tatromaniak.pl

  W maju 2021 podjęliśmy się realizacji strony z wycieczkami dla największego polskiego portalu o tematyce górskiej:  "Serwisu Miłośników Tatr - tatromaniak.pl". Wycieczki z Tatromaniakiem to unikalna i ciekawa oferta wycieczek przyrodniczych prowadzonych przez...

Rozpocznijmy współpracę

 

Gotowy by zaistnieć w sieci?
Ustalmy plan działania!